KÁVA zrnková NEBE-SKY 100% arabica 1 kg BRAZIL

Neohodnoceno

Pražená zrnková káva Cerrado Dulce vyniká svou přirozenou sladkostí, malou aciditou, výbornou hutností a krásnou vulkanickou pěnou. Je vhodná pro všechny druhy přípravy i jako káva do kávovarů.

840 Kč 750 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pražená káva BRAZIL Cerrado Dulce – 100% arabika.

Vyzkoušejte čerstvě praženou kávu do Vašeho kávovaru !

Cerrado je obrovský brazilský region, kde se káva pěstuje v nadmořských výškách 200-1000 m.n.m. Roste na plném slunci a díky vhodné topografii lze v nižžších polohách provádět sklizeň mechanicky, při zachování dobré kvality zrna. Káva se zpracovává suchou metodou, kdy se suší na slunci na terasách. Kávová zrnajsou velká a měkčí než většina středo a jihoamerických káv. 

Káva Cerrado Dulce vyniká svou přirozenou sladkostí, malou aciditou, výbornou hutností a krásnou vulkanickou pěnou. Chuť této zrnkové kávy připomíná kakao a čokoládu s dlouhým lískooříškovým závěrem. Pokud je tato káva pražená méně, vykazuje sladové chuťové tóny, pokud ji upražíme více, odmění se výraznou chutí čokolády. Tato káva je velice oblíbená a hodí se na všechny druhy přípravy. Je to základní káva pro pravé italské espresso.

100% arabica

Zrnkovou kávu vždy dodáváme čerstvě napraženou z naší pražírny v jižních Čechách. Minimální trvanlivost je do 4 měsíců od data výroby.

Kód Kód: NEBE100B
Jméno značky: NEBE-SKY pražírna
Kategorie: Káva
Hmotnost: 1 kg