KÁVA zrnková NEBE-SKY 100% arabica 1 kg GUATEMALA

Neohodnoceno

Oblast Marcala s hlavním městem La Paz, se rozkládá v jihozápadní části Hondurasu. Pěstovanými odrůdami kávových zrn jsou Caturra, Catuai, Typica nebo Lempira, a to v nadmořských výškách od 1200 m.n.m. výše ( SHG strictly high grown). Kávy pěstované ve vyšších nadmořských výškách, díky nižší teplotě, rostou pomaleji a tím dochází k vyšší koncentraci minerálů a ovocných chutí v kávové třešni. Zpracování je promývanou metodou fully washed. Káva má pevné tělo, střední aciditu, v chuti jsou sladké oříškovo čokoládové tóny, doplněné chutí citrusů. Pražená zrnková káva je výborná jako filtrovaná nebo jako jednodruhové espresso.

840 Kč 750 Kč bez DPH
Vyprodáno (>5 ks)

Pražená zrnková káva Honduras SHG Flor Azul - 100% arabica

Vyzkoušejte čerstvě praženou kávu v kávovaru i jako filtrovanou !

Oblast Marcala s hlavním městem La Paz, se rozkládá v jihozápadní části Hondurasu. Pěstovanými odrůdami kávových zrn jsou Caturra, Catuai, Typica nebo Lempira a to v nadmořských výškách od 1200 m.n.m. výše ( SHG strictly high grown). Kávy pěstované ve vyšších nadmořských výškách, díky nižší teplotě, rostou pomaleji a tím dochází k vyšší koncentraci minerálů a ovocných chutí v kávové třešni.

Kávová zrna jsou zpracovány metodou fully washed. Ze všech metod zpracování kávy je nejběžnější metoda mytí, při které se často vyrábí káva nejvyšší kvality. Aby to fungovalo správně, vyžaduje to hodně dovednosti a vody. Tímto procesem se vytváří některé z nejlepších (a často nejdražších) káv na světě . 

Pražená káva má pevné tělo, střední aciditu, v chuti jsou sladké oříškovo-čokoládové tóny, doplněné chutí citrusů.

Námi pražená zrnková káva je výborná jako filtrovaná nebo jako jednodruhové espresso.

100% arabica

Zrnkovou kávu vždy dodáváme čerstvě napraženou. Minimální trvanlivost je do 4 měsíců od data výroby.

Kód Kód: NEBE100G
Jméno značky: NEBE-SKY pražírna
Kategorie: Káva
Hmotnost: 1 kg