Kávovar pákový SIMONELLI MUSICA 1GR + nádržka na vodu

Neohodnoceno
1014 1 nuova simonelli musica
ZDARMAZDARMA

Poloprofesionální espresso kávovar SIMONELLI Musica je vhodný především do domácnosti, ale také do kanceláří a menších gastronomických provozů

Díky nádržce na vodu je kávovar velmi mobilní.

48 279 Kč 39 900 Kč bez DPH
Objednáno

POLOPROFESIONÁLNÍ KÁVOVAR MUSICA STANDARD S VODNÍ NÁDRŽKOU | NUOVA SIMONELLI, MUSICA - POPIS PRODUKTU

 Firma Nuova Simonelli byla založena již v roce 1936 v Itálii. Díky letitým zkušenostem a dodržováním tradic patří k nejlepším výrobcům espresso kávovarů a dalších zařízení. Nuova Dimonelli uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Proto od roku 2008 se stala firma Nuova Simonelli s řadou Aurelia jako oficiální kávovar světového mistrovství baristů (World Barista Championship) a také zisk ocenění Compasso d´Oro v oblasti inovací designu, ergonomie kávovarů a přínos špičkové aplikace technologií. Kávovar Musica Standard je vhodný do domácností, kanceláří a malých gastronomických zařízení. Automatické dávkování, tepelně stabilizovaná hlava a systém pro výdej páry je odvozen od velkých, profesionálních technologií. Kávovar Musica je vybaven odhlučněným čerpadlem a izolovaným bojlerem s tepelným výměníkem. Za jeden den je kávovar schopen připravit okolo 60 šálků denně. Kávovar je vybaven parní tryskou, tryskou pro horkou vodu a vestavěnou vodní nádržkou s obsahem 3 l. Bojler s obsahem 2 l je vyroben z mědi, kryt je vyroben z nerezové oceli s bočním LED osvětlením. Potřebné napětí je 230 V. Zařízení je vybaveno termoregulační hlavou, Brewing systém SIS, nastavitelným dávkováním, nerezovou parní tryskou s ovládáním Push & Pull , profesionálním manometr pro zobrazení tlaku v bojleru. Možnost přípravy 2 šálků najednou, praktickým ovládacím panelem s měkkými a posvíceními tlačítky, možnost regulace posvícení, možností dávkování horké vody, nastavením dávkování horké vody, možností uložení 3 dávek horké vody. Ke kávovaru lze zakoupit i páku k přípravě dvou káv najednou (3000 Kč). Kávovar je dostupný ve dvou barevnách provedení a to černém a fialovém.
 
 

Objevte nepoznané

Chcete-li poznat krásu, která tkví v přípravě espressa, je Musicaurčena pro vás. Jedná se o kávovar, který může být součástí jak vašeho domova, kanceláře tak malého bistra. Kávovar je vybaven funkcemi, které se nachází v profesionálních strojích a díky tomu, můžete podávat výsledky jako barista. Vaše připravené espresso bude radost.

 
 

 

Profesionál

Viditelný manometr neustále hlídá tlak kávovaru a můžete si tak i kontrolovat správný tlak pro přípravu espressa. Teplota vody je stabilizovaná díky výměníku tepla uvnitř nádrže bojleru. Výdejník na horkou vodu je programovatelná, aby vydávala požadované množství vody. Díky tomu můžete připravit i jiné teplá nápoje jako je čaj a nemusíte čekat na rychlovarnou konvici. Musica je vybavena také nastavitelným dávkováním pro přípravu kávy. Můžete si nastavit tlačítka dle vašich preferenci a kávovar bude přípravu espressa opakovat.

 

 

Kvalita na prvním místě

Musica je zpracována na úrovni profesionálního kávovaru. Aplikací nerezového provedení je apelováno na kvalitu kávovaru a dlouhou životnost. Parní tryska, kterou je kávovar vybaven je snadno ovladatelná a dokážete tak připravit skvělé cappuccino. Součástí balení jsou také portafiltery, které jsou totožné s profesionálními kávovary Nuova Simonelli. Práce je tak ještě snadnější.

 
 

 

INFORMACE

délka 320 mm
šířka 430 mm
výška 400 mm
objem 3 l
příkon 1.2 kW
napětí: 230 V
váha 20 kg
Kód Kód: 10003
Jméno značky: Nuova Simonelli
Kategorie: Kávovary
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…