Kávovar SIMONELLI APPIA LIFE XT 2gr

Neohodnoceno
Tip
nuova simonelli appia life 2gr 5
ZDARMAZDARMA

APPIA LIFE XT je model dvousklpinového kávovaru společnosti Nuova Simonelli, který disponuje precizností, moderními technologiemi a vysokou kvalitou!

Tento dvoupákový model je vyroben v elegantním stříbrném, červeném, nebo černém provedení.

128 260 Kč 106 000 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Profesionální kávovar společnosti Nuova Simonelli přichází v novém kabátu! Model Appia Life 2 GR přináší nový moderní design a vysokou spolehlivost. Kávovary této značky symbolizují vysokou kvalitu a použití moderních technologií v jednom. Jednoduchá údržba akávový servis jsou samozřejmostí!

Appia je záruka spokojenosti

Kávovar Appia, který Nuova Simonelli představila v roce 2005 si získal celosvětové uznání mnoha baristů. Je to díky tomu, že funguje skvěle a i v případě vysoké produktivy připraví výbornou kávu. Je jednoduchý, snadno ovladatelný a dokáže představit opravdu vysoký výkon. Při aplikaci moderního designu s ohledem na životní prostředí vznikl tento krásný model. Podrží i náročný provoz, který hledá dříče pro jejich kávu.

Nadšený barista

Všichni chtějí spokojené zaměstnance. Appia Life je tou cestou, která k tomu může pomoci. Ohřívač šálků je prvkem, který usnadňuje přípravu a servírování kávy. Šálky jsou nahřívány na celé horní ploše a díky tomu, udrží nápoj ve správné teplotě pro rychlé servírování. Nové tlačítka byly vyvinuty s ohledem na pohodlné ovládání. Také se zde myslelo na jejich správnou funkčnost, která v předchozích modelech trochu klopýtala. Nyní budou tlačítka spolehlivým parťákem.

Hlavní přednosti kávovaru

  • Funkčnost a vlastnosti našich špičkových strojů, jako jsou dva parní trysky, vydavač horké vody a možnost výroby kávovaru s větším prostorem pod hlavami kávovaru.
  • Ergonomické páky
  • Systém SIS zajistí dokonalou extrakci espressa
  • Unikátní design
  • Jednoduché intuitivní ovládání
  • Nastavitelné volumetrické dávkování

Kód Kód: 4979
Jméno značky: Nuova Simonelli
Kategorie: ASTORIA,SIMONELLI - profesionální pákové kávovary
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 60 kg

APPIA LIFE promo

Appia Life XT displej