Pákový kávovar ASTORIA PLUS4YOU TS White Chromed 2GR

Neohodnoceno
PLUS4YOU
ZDARMAZDARMA

Plus 4 You TS je model, který patří do řady Astoria, která vyniká dynamickými a energetickými linkami, které zvyšují vynikající výkonnost, pokud jde o kvalitu šálku a úsporu energie.

Možnost volby barevného provedení.

 

292 669 Kč 241 875 Kč bez DPH
Objednáno

Dotykový display dalšíh generace byl představen za účelem kombinace funkčnosti a špičkového stylu. Je schopen řídit jednotlivé jednotky v digitálním režimu v průběhu všech fází extrakce kávy, od předzpracování až po dávkování.

Vícenásobná technologie ohřevu

Modularita je jedním z klíčových konceptů systému Plus 4 You TS: bojler na páru, nezávislé nádrže a elektronický systém řízení umožňují každé jednotce pracovat autonomně. V případě, že extrakce kávy nefunguje správně, Plus 4 Navrhne na displeji příslušná nápravná opatření. Každá výdejní skupina má svou nádrž. Můžete tedy nastavit různé teploty pro různé směsi, vždy zaručující maximální stabilitu a výtěžek na šálek kávy

Teplotní seřízení - samoregulace

Inovativní technologie tohoto modelu poskytuje zařízení pro nastavení teploty, které umožňuje maximální využití spolu s nejvhodnější teplotou, aby ji bylo možné plně využít. Systém současně porovnává parametry při extrakci jednotlivých káv s optimálními přednastavenými hodnotami a v reálném čase a podle singularity použité kávy poskytuje informace o produktu "v šálku".

Energetická (a ekonomická) úspora

Plus 4 Jste stroj ze série Green Line společnosti Astoria: tyto výrobky s nízkým dopadem na životní prostředí umožňují snížení spotřeby o 47,6% * spotřeby oproti tradičním kávovary. Díky inovativnímu softwaru, který spravuje systém automatického pohotovostního režimu během přestávek, funkce noční úsporné energie a inteligentní nastavení teploty. Plus 4 Distribuujete energii pouze v případě potřeby. Zařízení automaticky přidá jednu nebo více skupin do pohotovostního režimu, když pracovní zátěž klesá, a připraví je pro plnou kapacitu v případě potřeby. Ale pokud barista potřebuje, aby všechny jednotky fungovaly, automaticky se přepnou na klávesnici a po 60 sekundách bude plně funkční při naprogramované teplotě. Takto získáte nejvyšší kvalitu, flexibilitu a konstantní výnos na šálek s výraznými úsporami pro barista a pro životní prostředí.
 
* Údaje ověřené společností Intertek - ETL SEMKO, nezávislá agentura zabývající se testováním bezpečnosti výrobků a certifikací výrobků.

Design

Silné a dynamické stylistické linie, ve kterých se střídají dutiny a kolečka, stejně jako křivky a přímé linie, s celkovým výsledkem, který je jedinečný svým druhem: design vylepšuje styl a zároveň dokonale podtrhuje špičkovou technologickou součást, která je a zůstává, pulzující srdce Plus 4 You. Klávesnice je podsvícená, aby usnadnila hledání a byla umístěna na pracovní ploše, aby optimalizovala, urychlila a zlepšila práci baristy, která s několika málo jednoduchými pohyby dokáže snadno připravit všechny požadované nápoje. Jako standard a pro maximální všestrannost ve všech přípravách je stroj vybaven osvětlením LED, které osvětluje pracovní plochu a jednotkami zvýšenými pod skleněnými zdvihacími šuplíky. Displej umístěný uprostřed oblasti ovládacích prvků umožňuje naprogramovat a zobrazovat hlavní parametry stroje.

Kód Kód: CMA023
Jméno značky: ASTORIA
Kategorie: Kávovary
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení