Pákový kávovar ASTORIA PLUS4YOU TS White Chromed 2GR

Neohodnoceno
PLUS4YOU
ZDARMAZDARMA

Plus 4 You TS je model, který patří do řady Astoria, která vyniká dynamickými a energetickými linkami, které zvyšují vynikající výkonnost, pokud jde o kvalitu šálku a úsporu energie.

Možnost volby barevného provedení.

 

292 669 Kč 241 875 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (2 ks)

Dotykový display dalšíh generace byl představen za účelem kombinace funkčnosti a špičkového stylu. Je schopen řídit jednotlivé jednotky v digitálním režimu v průběhu všech fází extrakce kávy, od předzpracování až po dávkování.

Vícenásobná technologie ohřevu

Modularita je jedním z klíčových konceptů systému Plus 4 You TS: bojler na páru, nezávislé nádrže a elektronický systém řízení umožňují každé jednotce pracovat autonomně. V případě, že extrakce kávy nefunguje správně, Plus 4 Navrhne na displeji příslušná nápravná opatření. Každá výdejní skupina má svou nádrž. Můžete tedy nastavit různé teploty pro různé směsi, vždy zaručující maximální stabilitu a výtěžek na šálek kávy

Teplotní seřízení - samoregulace

Inovativní technologie tohoto modelu poskytuje zařízení pro nastavení teploty, které umožňuje maximální využití spolu s nejvhodnější teplotou, aby ji bylo možné plně využít. Systém současně porovnává parametry při extrakci jednotlivých káv s optimálními přednastavenými hodnotami a v reálném čase a podle singularity použité kávy poskytuje informace o produktu "v šálku".

Energetická (a ekonomická) úspora

Plus 4 Jste stroj ze série Green Line společnosti Astoria: tyto výrobky s nízkým dopadem na životní prostředí umožňují snížení spotřeby o 47,6% * spotřeby oproti tradičním kávovary. Díky inovativnímu softwaru, který spravuje systém automatického pohotovostního režimu během přestávek, funkce noční úsporné energie a inteligentní nastavení teploty. Plus 4 Distribuujete energii pouze v případě potřeby. Zařízení automaticky přidá jednu nebo více skupin do pohotovostního režimu, když pracovní zátěž klesá, a připraví je pro plnou kapacitu v případě potřeby. Ale pokud barista potřebuje, aby všechny jednotky fungovaly, automaticky se přepnou na klávesnici a po 60 sekundách bude plně funkční při naprogramované teplotě. Takto získáte nejvyšší kvalitu, flexibilitu a konstantní výnos na šálek s výraznými úsporami pro barista a pro životní prostředí.
 
* Údaje ověřené společností Intertek - ETL SEMKO, nezávislá agentura zabývající se testováním bezpečnosti výrobků a certifikací výrobků.

Design

Silné a dynamické stylistické linie, ve kterých se střídají dutiny a kolečka, stejně jako křivky a přímé linie, s celkovým výsledkem, který je jedinečný svým druhem: design vylepšuje styl a zároveň dokonale podtrhuje špičkovou technologickou součást, která je a zůstává, pulzující srdce Plus 4 You. Klávesnice je podsvícená, aby usnadnila hledání a byla umístěna na pracovní ploše, aby optimalizovala, urychlila a zlepšila práci baristy, která s několika málo jednoduchými pohyby dokáže snadno připravit všechny požadované nápoje. Jako standard a pro maximální všestrannost ve všech přípravách je stroj vybaven osvětlením LED, které osvětluje pracovní plochu a jednotkami zvýšenými pod skleněnými zdvihacími šuplíky. Displej umístěný uprostřed oblasti ovládacích prvků umožňuje naprogramovat a zobrazovat hlavní parametry stroje.

Kód Kód: CMA023
Jméno značky: ASTORIA
Kategorie: Kávovary
Záruka: 2 roky